Home » “Zgjohuni” me hitin e Aviciit (VIDEO)

“Zgjohuni” me hitin e Aviciit (VIDEO)

Mëngjeseve, gjithë jeni nxitim e sipër për shkuar shkollë, punë apo për nisur aktivitetin e një dite re.

Disa nuk e nisin dot ditën pa muzikë, pasi kjo ndikon drejtpërdrejt humorin e tyre, transmeton Klan Kosova.

Por, ka disa këngë janë këshillueshme dëgjohen mëngjes sesa disa tjera.

Lista është e gjatë, por kryesorja – sidomos pas ikjes së Aviciit nga kjo jetë është “Wake Me Up”.

“Wake Me Up” nga Avicii është kënga e cila ka potencialin bëjë mëngjesin tuaj bukur. Titulli i këngës përkthehet “ zgjo” dhe duket se kënga e arrin këtë mënyrë perfekte. Ritmet fantastike DJ dhe teksti i thjeshtë i këngës e kanë kthyer këtë fundit një superhit aktualisht numëron mbi 1 miliard klikime Youtube.

klankosova.tv

Reklama