Home » Ymeri tregon se a është më i mençur se Kurti

Ymeri tregon se a është më i mençur se Kurti

Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, tashmë deputet nga radhët e “Grupi i Deputetëve të Pavarur”, Visar Ymeri ka dhënë përgjigje në pyetjen se: a është më i mençur se Albin Kurti.

 

Ai ka thënë se tashmë kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është i mençur se ai.

Me qenë i sinqert ai është i mençur”, ka thënë Ymeri Oxygen.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen ⤵)

Një debat i tillë kishte filluar kohë parë, ku deputeti tashmë i dalë nga Vetëvendosje, Frashër Krasniqi kishte thënë se Albin Kurti, nuk ka qenë personi i mençuri Lëvizjen Vetëvendosje.

atë kohë, Krasniqi kishte thënë se Glauk Konjufca është i lexuar dhe i mençur se Kurti.

Reklama