Vendim i papritur te Trepça ‘89

Kampioni aktual, Trepça ’89 ka pësuar humbje sot në Gjilan me rezultat 0:2. Pas ndeshjes trajneri Gugash Magani u shpreh i pakënaqur me lojën e skuadrës së tij, e në veçanti me qasjen e disa futbollistëve. Disa orë më vonë, kryesia e klubit ka mbajtur mbledhje dhe ka vendosur…Më shumë lexoni në Insporti.com

The post Vendim i papritur te Trepça ‘89 appeared first on INSAJDERI.

Reklama