Home » Vdes 52 vjeçar nga Ohri, rrëzohet nga ballkoni në Shkup

Vdes 52 vjeçar nga Ohri, rrëzohet nga ballkoni në Shkup

Tri viktima brenda një dite. Dita e djeshme ka qenë ditë e kobshme Maqedoni. rrugën Maksut Sadik Shkup ka ndërruar jetë një grua deri sa ka kaluar rrugën. lagjen Aerodrom Shkup një person 52 vjeçar nga Ohri ka rënë nga ballkoni dhe ka ndërruar jetë vendin e ngjarjes, transmeton Gazeta Lajm. Tragjedi tjetër ka ndodhur Prilep ku vetura ka shtypur gjoks një person, deri sa e ka kontrolluar atë.

Reklama