Home » Man UTD në finale të FA Cup (VIDEO)

Man UTD në finale të FA Cup (VIDEO)

Manchester United ka kaluar finale FA Cup duke shënuar fitore senzacionale Wembley kundër Tottenham Hotspur.

Klikoni KËTU, për lexuar raportin e plotë dhe për shikuar golat e ndeshjes.

Man UTD në finale të FA Cup (VIDEO)

The post Man UTD në finale të FA Cup (VIDEO) appeared first on INSAJDERI.

Reklama