Home » Lionel Messi “dridhë” Madridin – 0-3 për Barçën

Lionel Messi “dridhë” Madridin – 0-3 për Barçën

Barcelona ka shënuar 3 gola shpejtë finale Kupës Mbretit Spanjë.

Golin e parë e ka shënuar Luis Suarez ndërsa dytin Lionel Messi. minutën e 40-të Suarez përsëri ka shënuar gol.

Klikoni KËTU për të shikuar golat e Suarezit dhe Messit

Lionel Messi “dridhë” Madridin

The post Lionel Messi “dridhë” Madridin – 0-3 për Barçën appeared first on INSAJDERI.

Reklama