Home » Courtney grindet me të dashurin në aeroport

Courtney grindet me të dashurin në aeroport

Aktorja Courtney Cox dhe i dashuri i saj Johnny McDaid ishin ribashkuar 2016, dhe nga atëherë, Daily Mail shkruan se ata kanë qenë gjithmonë e afërt.

Megjithatë, ylli i serisë hit “Friends”, u pa duke u grindur me premten kur ateruan Los Angeles.

Mësohet se 53 vjeçarja dhe 41 vjeçari po ktheheshin nga një udhëtim New York, ku ajo i ishte bashkuar bendit tij një paraqitje emisionin e Stephen Colbert.

Dyshja kishin filluar lidhjen 2013 dhe ishin fejuar një vit pas, megjithatë ndarja kishte pasur 2015.

Megjithatë, ata ishin rikthyer krahët e njëri-tjetrit prill vitit 2016.

4B61FC5000000578-5641311-image-a-2_1524299951859 Courtney grindet me të dashurin në aeroport

4B61FC5000000578-5641311-image-a-2_1524299951859 Courtney grindet me të dashurin në aeroport

Reklama