Home » PSG refuzon Donnarumman

PSG refuzon Donnarumman

Portieri i Milanit, Gianluigi Donnarumma, ka qenë i kërkuar nga disa skuadra.

fundmi atë ia ka ofruar Paris Saint-Germian, agjenti Mino Raiola, por parisienët kanë refuzuar, pasi kanë thënë se janë kërkim ndonjë portieri nivelit lartë.

PSG, raportohet se është dhënë pas Courtois, Allison dhe Jan Oblakut Atletico Madrid, klauzola e tij cilit ka vlerë 100 milionë.

Klubi nga Parc des Princes, nuk i ka problem fare paratë, prandaj ka refuzuar këtë fazë Donnarumman, shikojë për bërë zgjedhje mirë.

Reklama