Home » Haradinaj nuk e di a vrau dikë në luftë (VIDEO)

Haradinaj nuk e di a vrau dikë në luftë (VIDEO)

Nga një televizion serb u intervistua kryeministri Ramush Haradinaj, njofton Klan Kosova.

Ai foli për luftën dhe nëse ka vra ndonjë njeri.

Poashtu pati edhe një përgjigje interesante rreth politikës jashtme Kosovës.

Kronikën me detaje e ka përgatitur Zija Miftari.

klankosova.tv

Reklama