Home » Bleona mban fjalën, gati libri më të pathënat e saj!

Bleona mban fjalën, gati libri më të pathënat e saj!

Këngëtarja Bleona Qereti ka lajmëruar kohë parë se do publikonte një autobiografik për jetën e saj. Duket se këngëtarja e ka mbajtur fjalën pasi përmes një postimi rrjete sociale ajo ka shkruar se tashmë libri është gati për publikim. “Dhe kur kthehesh një diamant, do ta shohësh sepse jeta duhej […]

The post Bleona mban fjalën, gati libri më të pathënat e saj! appeared first on UlpianaPress.

Reklama