Home » Bebe Rexha zëvendëson Rihanna-n (VIDEO)

Bebe Rexha zëvendëson Rihanna-n (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka performuar  Vegas, krah Florida Georgia Line dhe pas udhëtoi drejt koncertit madhështor Coachella për zëvendësuar divën e muzikës, Rihanna.

Eminem zgjodhi këngëtaren shqiptare për kënduar para gjithëve “Monster”, një projekt muzikor e ka realizuar me Rihanna.

Për këtë, Rexha e ka falënderuar reperit famshëm përmes një postimin rrjetin social Instagram ku thotë:

“Nata e kaluar ishte si filma. Unë këndova këngën ndryshoi jetën krah një legjende. Gjithçka vjen si një rreth. Fameminderit Eminem zgjodhe mua.”

 

Reklama