Home » Akuzohet për ndërhyrje në fytyrë, reagon ashpër bashkëshorti i Almedës: Ka bërë vetëm dy në…

Akuzohet për ndërhyrje në fytyrë, reagon ashpër bashkëshorti i Almedës: Ka bërë vetëm dy në…

Almeda Abazi, kohët e fundit është vënë shënjestër akuzave për ndërhyrje estetike fytyrë Ka shumë nga ata mendojnë se ish Miss-i ka ndryshuar goxha paraqitje dhe kjo falë operacioneve plastike. Por pas këtyre akuzave ka reaguar bashkëshorti turk i Almeda Abazit i cili edhe ka sqaruar gjithë. Tolgahan është […]

The post Akuzohet për ndërhyrje në fytyrë, reagon ashpër bashkëshorti i Almedës: Ka bërë vetëm dy në… appeared first on UlpianaPress.

Reklama