Home » Shikojeni sa të madhe e ka vajzën Sasa e serialit “O sa mirë” (Foto)

Shikojeni sa të madhe e ka vajzën Sasa e serialit “O sa mirë” (Foto)

Aktorja Adriana Matoshi ka shpërthyer me karakterin e saj Sasa’s serialin “O sa mirë

Ajo këtë serial luan rolin e një vajze tinejxhere por pak kush e dinë Sasa është e martuar, e madje ka edhe fëmijë.

Madje, vajza e saj Kaona Sylejmani tashmë është tinejxhere dhe i ka ngjarë po ashtu shumë ëmës, shkruan Gazeta Express.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

“All in One”, ka shkruar Adriana një foto ajo e ka postuar rrjetin social Instagram.

Për shumë shikojeni aktoren. /GazetaExpress/

Screenshot_4-44-500x445 Shikojeni sa të madhe e ka vajzën Sasa e serialit “O sa mirë” (Foto)

Screenshot_4-44-500x445 Shikojeni sa të madhe e ka vajzën Sasa e serialit “O sa mirë” (Foto)

Screenshot_4-44-500x445 Shikojeni sa të madhe e ka vajzën Sasa e serialit “O sa mirë” (Foto)

Reklama