Home » Vdes në aksident trafiku Albërie Hadërgjonaj? Vjen reagimi i parë

Vdes në aksident trafiku Albërie Hadërgjonaj? Vjen reagimi i parë

Këngëtaren e mirënjohur e kanë shpallur vdekur një aksident tragjik ndodhur ‘Rrugën e Kombit’.

Albërie Hadërgjonaj ka reaguar menjëherë për përgënjeshtruar këtë lajm adresë saj.

Nga shkrimi nuk ka asgjë vërtetë dhe fakt Albëria ndodhet shëndoshë e mirë SHBA.(Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Këngëtarja ka ndarë lajmin Instastoryn e saj dhe shkruan ‘Ja syri i keq’ shoqëruar me emoji tregojnë qeshura pa fund. /Gazeta Express/

Reklama