Home » Nuk din të ndalet, Bleona përsëri me fustanin rrjet tregon gjithçka (FOTO)

Nuk din të ndalet, Bleona përsëri me fustanin rrjet tregon gjithçka (FOTO)

Bleona Qereti është njëra nga këngëtaret komentuara sidomos për zhveshjen e saj.

imazhet e fundit publikuara nga vet ajo e shohim shumë provokuese dhe seksi veshur me fustanin e zi nga rrjeta. Kësi lloj fustani kemi parë disa herë veshur nga ajo duke treguar pjesë e saj intime.

Kështu i kishte treguar edhe këtë herë, teksa po promovonte ripërpunimin e këngës saj “Wicket Love”.

Ndryshe, tashmë kënga është publikuar.
auto_Screenshot_21523697952 Nuk din të ndalet, Bleona përsëri me fustanin rrjet tregon gjithçka (FOTO)

Reklama