Home » Me dashuri nga Venecia, Seldi dhe Mimoza më të lumtur se kurrë (FOTO)

Me dashuri nga Venecia, Seldi dhe Mimoza më të lumtur se kurrë (FOTO)

Çifti i dashur për publikun shqiptar, ka zgjedhur kalojë pak kohë qytetin e dashurisë, Venecia Italisë.

këto ditë pranvere, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu, udhëtuan drejt Italisë, për t’i kaluar disa ditë me njëri-tjetrin.

Ishte Mimoza, ajo llogarinë e saj Instagram postoi shumë fotografi me anë cilave, çifti dukej shumë i lumtur dhe i dashuruar si kurrë parë.

Pas disa koncerteve dy këngëtaret i patën fundmi, kjo ishte zgjedhja e mirë për bërë pak pushim./Prive.al

❤️ime

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

//www.instagram.com/embed.js

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

//www.instagram.com/embed.js

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

//www.instagram.com/embed.js

The post Me dashuri nga Venecia, Seldi dhe Mimoza më të lumtur se kurrë (FOTO) appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.

Reklama