Home » Lëndohet një person pas përplasjes mes veturës dhe motorit në Ferizaj  

Lëndohet një person pas përplasjes mes veturës dhe motorit në Ferizaj  

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti rrugën “Epopeja e Jezercit” Ferizaj.

Nga aksidenti, ku u përfshinë një motoçikletë dhe një veturë, ngasësi i motoçikletës ka pësuar lëndime dhe është dërguar spital.

Agim Gazhi, zëdhënës i Policisë rajonin e Ferizajt ka konfirmuar rastin duke shtuar se policia është vendin e ngjarjes.

 

auosid-730x599 Lëndohet një person pas përplasjes mes veturës dhe motorit në Ferizaj  

The post Lëndohet një person pas përplasjes mes veturës dhe motorit në Ferizaj   appeared first on INSAJDERI.

Reklama