Home » Kënga kushtuar Selena Gomez e përloti The Weeknd

Kënga kushtuar Selena Gomez e përloti The Weeknd

The Weeknd performoi ditën e parë Festivalit Muzikës “Coachella 2018”, ku këndoi 20 këngë, disa prej cilave ishin pjesë e albumit tij ri i cili u publikua kohëve fundit.

The Weeknd – emri i vërtetë i cilit është Abel Tesfaye, thuhet se u përlot dhe nuk mundi përmbahej kur i erdhi radha këngës “Call Out My Name”, këngë për cilën fansat mendojnë se iu dedikua ish dashurës tij, Selena Gomez./Prive.al

The post Kënga kushtuar Selena Gomez e përloti The Weeknd appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.

Reklama