Home » Ja cilat caqe i goditën SHBA, Britania e Franca

Ja cilat caqe i goditën SHBA, Britania e Franca

Shtetet e Bashkuara Amerikës, Britania e Madhe dhe Franca kanë njoftuar se forcat e tyre ajrore dhe marina kanë targetuar disa qytete Sirir, duke lëshuar 105 raketa, njofton Klan Kosova.

Raketat, sipas SHBA-ve, kanë goditur programe armëve kimike regjimit sirian”.

këto fotografi mund t’i shihni disa nga caqet e goditura.(Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

100856590_damascus_strikes_map_english-nc Ja cilat caqe i goditën SHBA, Britania e Franca 100856590_damascus_strikes_map_english-nc Ja cilat caqe i goditën SHBA, Britania e Franca 100856590_damascus_strikes_map_english-nc Ja cilat caqe i goditën SHBA, Britania e Franca

Reklama