Home » Havana e Despacito lëshoni vend, kjo është kënga latine që po bën namin së fundmi (VIDEO)

Havana e Despacito lëshoni vend, kjo është kënga latine që po bën namin së fundmi (VIDEO)

Jo kot është thënë gjuha latine është zëri i dashurisë dhe pasionit. Është lehtë e kapshme, gjuhë e ëmbël dhe ritmet muzikore latinët i kanë hatashme, do vallëzoje edhe me këngën trishtueshme botë.

DESPACITO e Louis Fonsi dhe Daddy Yankee bëri namin e po ashtu edhe kënga HAVANA e Camila Cabellos.

Por fundmi, me qindra miliona klikime ka marrë edhe një tjetër këngë latine. vetëm katër muaj “Down Town” nga Anitta & J Balvin, një këngë me një katërkëndësh dashurie.

Vallëzim, pasion e tradhti, teksti është interesant e klipi, është një histori e bukur e rrëfyer vetëm 3 minuta! /Prive.al

The post Havana e Despacito lëshoni vend, kjo është kënga latine që po bën namin së fundmi (VIDEO) appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.

Reklama