Home » Era Istrefi me befasi?

Era Istrefi me befasi?

gjithë kur e pamë datën e publikimit ‘Origami’ u bëmë kurioz shohim prurjen e re këngëtares Era Istrefi.

Kënga u pëlqye dhe na solli një Erë vjetër përsëri kështu duke i rifituar zemrat e fansave prej cilëve e ka edhe bazën. Era Istrefi me ‘Origami’ nuk e ka ndërmend ndaloj me kaq.

Këngëtarja është duke realizuar klipin e këtij projekti sipas gjitha gjasave do jetë dicka e pa parë deri tani.

Mbi gjitha Era është duke punuar përsëri me produksionin vendor Entermedia me cilët realizoi edhe super hitin e saj ‘Bonbon’. /Prive.al

The post Era Istrefi me befasi? appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.

Reklama