Home » E PAPRITUR: Komuna e Prishtinës “largon” nënkryetarin

E PAPRITUR: Komuna e Prishtinës “largon” nënkryetarin

Komuna e Prishtinës po largon posterët e vendosur nëpër ndërtesat e qytetit.

Një prej posterve u largua sot ishte edhe ai i Rrahim Pacollit, kur garonte për kryetar Prishtinës, tash është nënkryetari aktual.

Vet kryetari Shpend Ahmeti e ka postuar heqjen e posterit llogarinë e tij Facebook madje duke bërë edhe shaka.(Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

E hoqëm edhe nënkryetarin!”, ka shkruar Ahmeti Facebook duke vazhduar pas “…posterin”.

AZfafaf E PAPRITUR: Komuna e Prishtinës “largon” nënkryetarin

Reklama