Home » Cardi B ka disa këshilla për Khloe Kardashian

Cardi B ka disa këshilla për Khloe Kardashian

Cardi B pati disa këshilla Khloe Kardashian pas skandalit për tradhti nga i dashuri i saj Tristan Thompson, transmeton Klan Kosova.

Reperja 25-vjeçare, e cila e gjeti veten një situatë ngjashme, kur Offset u akuzua se e tradhtoi vitin e kaluar, tha se Khloe duhet ndjekë zemrën e saj.

Vetëm bëni atë zemra juaj ndjen. Sepse fund ditës, gjithë mundohen duken si pastor mënyrë marrëdhënia e tyre duket perfekte dhe njerëzit nuk e dinë se çfarë fakt ndodh lidhjen e tyre”, tha Cardi një intervistë për BigBoy TV.

Khloe tashmë është bërë nënë për herë parë me një vajzë cilën e ka me Tristan Thompson, ai i cili e tradhtoi vetëm pak ditë parë.

Reklama