Home » Aksident në Ferizaj, lëndohet drejtuesi i motoçikletës

Aksident në Ferizaj, lëndohet drejtuesi i motoçikletës

rrugën “Epopeja e Jezercit” Ferizaj ka ndodhur një aksident komunikacioni, me ç’rast është lënduar një person.

Nga aksidenti, ku u përfshinë një motoçikletë dhe një veturë, ngasësi i motoçikletës ka pësuar lëndime dhe është dërguar spital.

Zëdhënës i Policisë rajonin e Ferizajt,Agim Gashi,ka konfirmuar rastin duke shtuar se policia po merret me rastin.

Reklama