Home » “1 Xhiro” me 2TON dhe Lindon (VIDEO)

“1 Xhiro” me 2TON dhe Lindon (VIDEO)

Është publikuar projekti i shumëpritur mes 2TON-it dhe Lindon Berishës, njofton Klan Kosova.

“1 Xhiro” mbanë titullin kënga, muzika e cilës është punuar nga reperi ferizajs dhe Cruel, ndërkaq teksti është shkruar nga dy artistët.

Klipi u realizua Shqipëri, nga Max Production.

Reklama