Home » “Unë e rraha Feron”- reperi prishtinas pretendon se do ta shkatërrojë reperin nga Gjilani

“Unë e rraha Feron”- reperi prishtinas pretendon se do ta shkatërrojë reperin nga Gjilani

Arjan Sjarina është reperi nga Prishtina pretendon se ka qenë njëri nga personat ka rrahur reperin Feronit Shabani – Fero, martën mbrëmje Prishtinë.

Sjarina, i cili është reper, ka postuar videon e rrahjes Feros rrjetin social Instagram dhe ka shkruar se kishte qenë i përfshirë sulmin ndaj reperit gjilanas.

As ni boks valla hiq hahahahahah p.sh fighti osht 2 vs 2 kqyrne mirë 2 tjerët tanët nuk kanë prek. Na nuk jemi p**** realG deri n’dhe lehtë o me hap gojën por zor me majt”, ka thënë Sjarina.

As ni boks valla hiq hahahahahah p.sh fighti osht 2vs2 kqyrne mir 2 tjert tont skan prek na sjem pidha realG dej n’dhe let o me hap gojen po zor me majt. 1f4af “Unë e rraha Feron”- reperi prishtinas pretendon se do ta shkatërrojë reperin nga Gjilani

A post shared by Arjan Sjarina (@arjan.sjarina) on

//www.instagram.com/embed.js

Ndërkaq, një prononcim për Insajderin, menaxheri i Feros, Meti Elshani ka deklaruar se nuk i njeh personat sulmuan Feronit Shabanin, mëngjesin e mërkurës ambientet e jashtme njërës prej qendrave tregtare Prishtinë.

Jo nuk i njohim [sulmuesit v.j], kurrë nuk i kam parë. As Fero as kërkush nga ne nuk ka pasur probleme me dikënd heret”, ka deklaruar Elshani për Insajderin.

Kurse, Policia e Kosovës ka njoftuar se nuk ka arrestuar ende asnjë person lidhur me sulmin ndaj Feros.

Për parë videon, klikoni këtu: https://video.gjirafa.com/insajderi?video=ekskluzive-rrahja-dhe-kercenimi-ndaj-reperit-fero

 

 

The post “Unë e rraha Feron”- reperi prishtinas pretendon se do ta shkatërrojë reperin nga Gjilani appeared first on INSAJDERI.

Reklama