Home » Tuna fotografon Tianin, nuk do ta besoni se kë e ka bërë shok

Tuna fotografon Tianin, nuk do ta besoni se kë e ka bërë shok

Tuna përmes një postimi rrjetin social ‘Instagram’, na ka njoftuar se ka dalur me shokun e saj dhe Tianin ditën e sotme.

Këngëtarja e njohur megjithëse nuk ishte aktive kohëve fundit, ka filluar ta shpeshtojë aktivitetin, shkruan Gazeta Shneta.

Gjithsesi, meqenëse Tiani është rritur mjaftueshëm, Tuna doli bashkë me dhe me shokun e saj./Gazeta Shneta/

tunaa_1521648072-2486344 Tuna fotografon Tianin, nuk do ta besoni se kë e ka bërë shok

 

The post Tuna fotografon Tianin, nuk do ta besoni se kë e ka bërë shok appeared first on Gazeta Shneta | Me rëndësi shneta.

Reklama