Home » Reagon Isa Mustafa, i ka këto fjalë për demarkacionin

Reagon Isa Mustafa, i ka këto fjalë për demarkacionin

Kreu i LDK-së dhe ish- kryeministri i vendit, Isa Mustafa, ka thënë se ratifikimi i Demarkacionit i hap rrugë Kosovës shumë procese.

poshtë shkrimi i plotë:

Shënjimi i Kufirit me Malin e Zi i hap udhën shumë proceseve për Kosovën. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

LDK-ja, duke e bërë mundshëm këtë hap madh përpara, dëshmoi se është parti i mbron vetëm interesat e Republikës Kosovës dhe qytetarëve saj.
Urime!

Reklama