Home » ‘Origami’, së shpejti kënga e re nga Era Istrefi (VIDEO)

‘Origami’, së shpejti kënga e re nga Era Istrefi (VIDEO)

Era Istrefi shumë shpejt do sjellë projektin e saj ri muzikor.

Me anë një videoje ajo ka paralajmëruar projektin “Origami”.

Ajo ka lënë gjithçka pazbuluar por pritet kënga jetë ritmike, dhe e tillë tingëllon një video zgjatë pak sekonda.

Era ka vendosur rikthehet si duket fuqishëm me një këngë re. / KultPlus.com

29472666_2079245325627682_2359153892582113155_n ‘Origami’, së shpejti kënga e re nga Era Istrefi (VIDEO)

The post ‘Origami’, së shpejti kënga e re nga Era Istrefi (VIDEO) appeared first on KultPlus.

Reklama