Home » Fatmir Limaj: Kosova e kreu detyrën e saj

Fatmir Limaj: Kosova e kreu detyrën e saj

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe kryetari i Nismas, Fatmir Limaj ka reaguar pas ratifikimit marrëveshjes kufirit me Malin e Zi.

Sipas Limajt, “Kosova e ka kryrë detyrën e saj”, njofton Klan Kosova.

Statusi i plotë i tij:

Kosova e kreu detyrën e saj. Presim edhe Bashkimi Europian ta përmbushë premtimin e vet dhe përfundimisht t’ia heqë izolimin e padrejtë qytetarëve Kosovës.

Reklama