Home » Zayn Malik e zbuloi më herët se po ndahej nga Gigi Hadid

Zayn Malik e zbuloi më herët se po ndahej nga Gigi Hadid

Pak orë para se Zayn Malik dhe Gigi Hadid lëshuan deklarata veçanta për konfirmuar ndarjen e tyre pas shumë se dy vjet bashkë, këngëtari fakt nxori pah se diçka po vinte, transmeton Klan Kosova.

Para njoftimit ndarjes, Zaynt hoqi nga Instagramin Gigi-n dhe nënën e saj, Yolanda Hadid, duke lënë fansat kuptojnë se diçka e tillë do ndodhë shumë shpejt.

Nuk dihet ende se kur saktësisht u ndanë çifti i dashur i showbizit ndërkombëtar.

Reklama