Home » Usher dhe Rita Ora kapen duke vallëzuar së bashku (FOTO)

Usher dhe Rita Ora kapen duke vallëzuar së bashku (FOTO)

Usher është parë një festë duke vallëzuar me Julianne Hough dhe Rita Orën.

Këngëtari i cili javën e kaluar njoftoi për ndarjen me gruan e tij Grace Miguel, kërceu edhe me Eiza Gonzalez, modelen Winnie Harlow dhe Sara Hyland cilën edhe e puthi mes valles, transmeton Klan Kosova.

pas, reperi bëri edhe fotografi me Ritën dhe modelen e Alessandra Ambrosio.

rs_1024x759-180314080537-1024-usher-julianne-hough-dancing Usher dhe Rita Ora kapen duke vallëzuar së bashku (FOTO)rs_1024x759-180314080537-1024-usher-julianne-hough-dancing Usher dhe Rita Ora kapen duke vallëzuar së bashku (FOTO)rs_1024x759-180314080537-1024-usher-julianne-hough-dancing Usher dhe Rita Ora kapen duke vallëzuar së bashku (FOTO)

Reklama