Home » Thumbimi i anëtarit të VV-së ndaj të dorëhequrve pas kalimit të Kadaj-Bujupit në AAK

Thumbimi i anëtarit të VV-së ndaj të dorëhequrve pas kalimit të Kadaj-Bujupit në AAK

Thumbimi mes anëtarëve Lëvizjes Vetëvendosje dhe atyre cilët kanë dhënë dorëheqje për shkak pakënaqësive ka vazhduar edhe sot pas zyrtarizimit kalimit Donika Kadaj-Bujupit AAK, shkruan Insajderi.

Erzen Vraniqi përmes një shkrimi llogarinë e tij Facebook ka thumbuar dorëhequrit i VV-së, duke iu thënë se “s’është gjë tradhtia ndaj tjetrit çka është tradhtia ndaj vetvetes”.

 

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v2.12’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

S’është gjë tradhëtia ndaj tjetrit çka është tradhëtia ndaj vetvetes!

Posted by Erzen Vraniqi on Wednesday, 14 March 2018

Kujtojmë se Donika Kadaj-Bujupi kishte dhënë dorëheqje nga postet Lëvizjen Vetëvendosje për shkak pakënaqësive, ndërsa sot është konfirmuar se i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Por pavarësisht vendimit Kadaj-Bujupit, Faton Topalli është shprehur se nuk i ka mbetur hatri Bujupi i është bashkuar AAK-së dhe ka refuzuar t’i bashkohet grupit pakënaqur nga VV./Insajderi.com

The post Thumbimi i anëtarit të VV-së ndaj të dorëhequrve pas kalimit të Kadaj-Bujupit në AAK appeared first on INSAJDERI.

Reklama