Home » Shpend Ahmeti ka një thirrje për të gjithë qytetarët e Prishtinës

Shpend Ahmeti ka një thirrje për të gjithë qytetarët e Prishtinës

Kryetari i Komunës Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një shkrimi Facebook, ka njoftuar se nëpër sheshet e Prishtinës nuk do ketë shitje sikurse nëpër tregje.

Ahmeti ka thënë se tash e tutje do patrullojë inspekcioni, teksa ka bërë thirrje qytetarët ta ndihmojnë këtë çështje.

“Sheshet nuk janë tregje. Tash e tutje inspekcioni do patrullojë vazhdimisht nëpër sheshet e qendrës për parandaluar shitjet e paautorizuara. Ju bëjmë ftesë qytetarëve për ndihmë dhe mirëkuptim këtë proces. 080012233 dhe 080012244 janë numrat falas Qendrën e Thirrjeve”, ka shkruar Ahmeti./Insajderi.com

The post Shpend Ahmeti ka një thirrje për të gjithë qytetarët e Prishtinës appeared first on INSAJDERI.

Reklama