Home » SHOKUESE/ SHBA, nëna publikon foton e djalit 12 vjeç në arkivol

SHOKUESE/ SHBA, nëna publikon foton e djalit 12 vjeç në arkivol

Një nënë nga Misisipi, Cheryl Hudson ka publikuar ‘Facebook’ fotografinë e djalit saj vetëm, 12-vjeçar arkivol.

Por, arsyeja e publikimit fotografisë shkon përtej paragjykimeve mund marrë ndonjë moment ky veprim i saj. Hudson nxorri foton e djalit për t’i treguar gjithëve se sa larg mund shkojë ngacmimi ose ndryshe bulizmi.

Djali i saj, Andrew Michael Leach nuk i rezistoi dot talljeve vazhdueshme shokëve tij lidhje me orientimin seksual dhe si rrjedhojë u vetëvra.

Ai ishte duke përballuar me një luftë brendshme për seksualitetin e tij. Ai mendonte se ishte biseksual, por informacioni u përhap shkollë dhe u bë viktimë e sulmeve një grupi fëmijësh”, tha ajo për gazetat lokale. “Zemra ime është e thyer, por unë do vazhdoj parandaloj ngacmimet”, shton Hudson.

C_2_fotogallery_3086687_0_image SHOKUESE/ SHBA, nëna publikon foton e djalit 12 vjeç në arkivol

s.a/dita

Reklama

Lexo më shumë