Reklama

Selena Gomez ndjek vetëm 12 njerëz në Instagram

Ka pasur shumë zhurmë rreth Instagramit Selena Gomez, pasi ajo ka hequr shumë njerëz nga ky rrjet social, por shohim sepo e ndjek ajo.

Këngëtarja dhe aktorja ndjek 36 llogari përgjithësi, dhe vetëm 12 prej tyre janë njerëz njeh. Llogaritë tjera janë marka ndryshme ose llogari fansave.

Selena ende mban titullin e personit ndjekur Instagram me 135 milionë ndjekës.

Reklama
Këtë e pëlqejnë %d blogues: