Home » Përplasje e ashpër në VV-në e Prizrenit (Video)

Përplasje e ashpër në VV-në e Prizrenit (Video)

Përplasje e ashpër mes anëtarëve Lëvizjes Vetëvendosje ka ndodhur sot Degën e Prizrenit.

një video siguruar nga Indeksonline shihen anëtarët e kësaj lëvizje teksa bërtitnin pa ndërprerë.

Nuk dihet arsyeja e kësaj përleshje mes anëtarëve, por rikujtojmë se Lëvizja Vetëvendosje është duke përjetuar ndarjen rëndë nga themelimi i saj.

Aktualisht VV-ja udhëheqë vetëm me Prizrenin, pasi nga VV-ja  janë larguar Qëndron Kastrati i Kamenicës dhe Shpend Ahmeti i Prishtinës.

.

 

The post Përplasje e ashpër në VV-në e Prizrenit (Video) appeared first on PrizrenPress – Portal informativ.

Reklama