Home » Noizy kaloi sot pasditen siç nuk do ju shkonte mendja asnjërit (FOTO)

Noizy kaloi sot pasditen siç nuk do ju shkonte mendja asnjërit (FOTO)

Moti i mirë ka bërë shumë prej nesh dyndemi drejt ambienteve hapura për shijuar diellin.

Njejtë ka vepruar edhe reperi Noizy, duke dëshmuar këtë formë thjeshtësinë e tij.

Përkundër ardhurave dhe mundësive ka, Rigelsi ka kaluar pasditen e sotme siç nuk e prisnit.

Me miqtë, nën shoqërinë e ‘shishas’ dhe grillit për gjellë, Noizy ka shijuar si çdo qytetar i thjeshtë bukurinë e vendit origjinës, Durrësit.

Kush do thoshte? /Prive.al

29258081_10204200410446283_6339286551104585728_n Noizy kaloi sot pasditen siç nuk do ju shkonte mendja asnjërit (FOTO)

29258081_10204200410446283_6339286551104585728_n Noizy kaloi sot pasditen siç nuk do ju shkonte mendja asnjërit (FOTO)

The post Noizy kaloi sot pasditen siç nuk do ju shkonte mendja asnjërit (FOTO) appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.

Reklama