Home » Morina pret fitore ndaj Flamurtarit

Morina pret fitore ndaj Flamurtarit

Gjilani e ka mundësinë që pas humbjes nga Drenica t’i kthehet fitores dhe të mbetet edhe më tutje në luftë për kreun e renditjes. Skuadra e trajnerit Arbnor Morina nesër e pret Flamurtarin…Tekstin e plotë mund ta lexoni në Insporti.com

The post Morina pret fitore ndaj Flamurtarit appeared first on INSAJDERI.

Reklama