Home » Messi magjik ndaj mbrojtjes së Chelseat – Dembele shënon (VIDEO)

Messi magjik ndaj mbrojtjes së Chelseat – Dembele shënon (VIDEO)

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndeshje kundër Chelseat, nëpërmjet anësorit sulmues, Ousmane Dembele, minutën e 20-të. Ky gol ërdhi pas një deportimi dhe asisti fantastik Lionel Messit. Barcelona po “shkelë” pjesën e parë ndeshjes kthimit kundër Barcelonës, me rezultat 2 me 0.

Goli i Ousmane Dembele në www.insporti.com

Messi magjik ndaj mbrojtjes së Chelseat – Dembele shënon

The post Messi magjik ndaj mbrojtjes së Chelseat – Dembele shënon (VIDEO) appeared first on INSAJDERI.

Reklama