Home » Messi 100 gola në Champions League

Messi 100 gola në Champions League

Lionel Messi ka shënuar edhe goli e dytë tij ndeshje kundër Chelsea, dhe 100-tin personal Champions League. Chelsea po deklasohet këtë ndeshje nga Barcelona me rezultat 3-0. Messi këtë ndeshje deri tani ka shënuar 2 gola dhe ka bërë 1 asistim.

Për të shikuar golin e Lionel Messit, klikoni KËTU

100 gola në Champions League – Chelsea mezi pret përfundimin e ndeshjes

The post Messi 100 gola në Champions League appeared first on INSAJDERI.

Reklama