Home » Maskë që eliminon rrudhat përbrenda 7 ditëve

Maskë që eliminon rrudhat përbrenda 7 ditëve

Produktet kozmetike dhe trajtimet e shtrenjta nuk janë përballueshme financiarisht nga gjithë ne.

Prandaj mënyra e mirë është nisni përdorni trajtime natyrale dhe përgatitura kushte shtëpie. Jo vetëm ju kursejnë paratë, por njëkohësisht janë edhe shëndetshme.

Sot ne do t’ju tregojmë recetën e një maske perfekte do zhduk rrudhat nga fytyra juaj për vetëm 7 ditë.Besojeni ose jo, ekziston një maskë i fshin’ rrudhat 7 ditë!

Përbërësit:

1 thelb hudhre i grimcuar;
1 lugë gjelle me mjaltë;
1 lugë gjelle me baltë argjile;
Përgatitja:

Përzieni gjithë ingredientët bashkë derisa formohet një masë homogjene. Aplikojeni fytyrë pasi ta keni pastruar atë mirë. Lëreni qëndrojë paku 30 minuta dhe pas lajeni. Ju mund ta lini qëndrojë edhe gjatë natës maskën, kjo për pasur një efekt madh./Gazeta Blic/

The post Maskë që eliminon rrudhat përbrenda 7 ditëve appeared first on Gazeta Shneta | Me rëndësi shneta.

Reklama