Home » Martial ende i pavendosur

Martial ende i pavendosur

Bisedimet për kontratë re mes Manchester United dhe Anthony Martial kanë ngecur.

Kontrata e 22-vjeçarit skadon qershor vitit tjetër dhe megjithë paraqitjet e mira ka treguar, e ardhmja e tij tek Djajtë e Kuq është vënë pyetje.

Tottenham dhe Inter janë duke e monitoruar situatën e Martial nga afër, duke shpresuar blerjen e tij, nëse nuk ka akord për kontratë re.

 

Reklama