Home » Marcos Alonso i dëshpruar thotë: “Ata kishin Messin”

Marcos Alonso i dëshpruar thotë: “Ata kishin Messin”

Pas ndeshjes me Barcelonën cilën Chelsea, është deklaruar lojtari kaltërve Marcos Alonso. Ai i dëshpruar ka theksuar se Barcelona ka Lionel Messin dhe asgjë shumë.

Ata e kanë Messin dhe asgjë shumë…

Për të shikuar intervistën dhe lexuar shkrimin e plotë, klikoni KËTU

Marcos Alonso i dëshpruar thotë: “Ata kishin Messin”

The post Marcos Alonso i dëshpruar thotë: “Ata kishin Messin” appeared first on INSAJDERI.

Reklama