Home » Macja ndalon për disa minuta ndeshjen e Ligës së Kampionëve (FOTO)

Macja ndalon për disa minuta ndeshjen e Ligës së Kampionëve (FOTO)

Skuadra e Bayern Munich është duke fituar ndaj Besiktasit me rezultatin 0-2.

pjesën e dytë duelit, ndeshja u ndal për disa sekonda, për shkak se fushë u fut një mace, shkruan GazetaBlic

Por gjithçka vazhdoi pasi macën e larguan nga fusha menjëherë. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Megjithatë ky rast u bë hit rrjetet sociale.

unnamed-file-6-1024x683 Macja ndalon për disa minuta ndeshjen e Ligës së Kampionëve (FOTO)

Reklama