Home » Liga e Kampionëve: Këta janë çerekfinalistët

Liga e Kampionëve: Këta janë çerekfinalistët

Pas fitores thellë Barcelona ndaj Chelsea me rezultat 3:0, janë kompletuar çiftet çerekfinale Ligën e Kampionëve.

Shorti për këtë fazë pritet hidhet 16 mars, ndërsa ndeshjet e para do zhvillohen 3 dhe katër prill – me ato kthimit luhen 10 dhe 11 prill.

Çerekfinalistët:

Juventus

Manchester City

Liverpool

Real Madrid

Sevilla

Roma

Barcelona

Bayern Munich

Reklama