Home » Juventusi fiton!

Juventusi fiton!

Juventusi ka shënuar fitore ndaj ekipit Etrit Berishës, Atalanta, ndeshjen e mbetur Serie A. Juventusi kontrolloi këtë ndeshje tensionuar, ku u ndëshkuan 6 lojtarë me karton verdhë, ndërsa ni karton i kuq shkoj për lojtarin e Atalantas, Gianluca Mancini.

Për të shikuar golat dhe lexuar raportin e plotë të ndeshjes , klikoni <u>KËTU

Juventusi fiton!

The post Juventusi fiton! appeared first on INSAJDERI.

Reklama