Home » Ja si ngacmohet “Miss-i” i policisë bashkiake

Ja si ngacmohet “Miss-i” i policisë bashkiake

Mjaftoi vetëm një postim me rastin e 8 marsit, i kryetarit Bashkisë Tiranës, Erion Veliaj me 365 zonjat e Bashkisë Tiranës njëra prej tyre bënte pushtonte rrjetet sociale qoftë dhe portalet.

Ajo është Disilva Muçopata, punonjëse e policisë bashkiake Tiranë, e cila ka qenë e ftuar mbrëmjen e mërkurës Top Show Magazine.

Po ashtu si çdo femër joshëse as ajo nuk u shpëton dot ngacmimeve, e kur është pyetur nga Albana Osmani rreth situatave krijuara, ajo ka treguar detaje rreth tyre.

Kur jam me uniformë ka ngacmime tjera. tipit: O shefe, a do mi vendosësh mua prangat?, O shefe, sa sy bukur paske!

Ndërsa kur jam civile, ju i dini pak a shumë ngacmimet e meshkujve”, u shpreh ajo.

s.a/dita

Reklama

Lexo më shumë