Home » Ganimete Musliu tallet keq me Donika Kadaj-Bujupin

Ganimete Musliu tallet keq me Donika Kadaj-Bujupin

Lajmi i ditës sotme padyshim ishte rikthimi i Donika Kadaj-Bujupit AAK.

Menjëherë pas konfirmimit këtij lajmi nga vetë kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, reagimet për këtë lajm kanë qenë shumta.

Edhe deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar lidhje me rikthimin e Donika Kadaj-Bujupit AAK.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Musliu, ka publikuar një fotografi profilin e saj zyrtar rrjetin social “Facebok”, dhe mbishkrimi i saj ishte për deputeten Kadaj-Bujupi.

“Tuj e k’qyre seri Doniken”, ka shkruar Musliu mbishkrimin e fotografisë.

gg_1521065331-1678059 Ganimete Musliu tallet keq me Donika Kadaj-Bujupin

Reklama