Home » Futboll: FITORE E MADHE E „OTRANT OLIMPIKUT“ KUNDËR „BERANES“

Futboll: FITORE E MADHE E „OTRANT OLIMPIKUT“ KUNDËR „BERANES“

Otrant-Olimpik-300x177 Futboll: FITORE E MADHE E „OTRANT OLIMPIKUT“ KUNDËR „BERANES“„Otrant Olimpik“ mërkurën befasoi këndshëm tifozët e vet.

Mbas fillimit keq pjesës dytë kampionatit dhe barazimit para tifozëve vet dielën me „Jezero“ nga Plava, Ulqinakët mërkurën si mysafirë fituan kundër „Beranes“, skuadrës e cila ndante vendin e parë tabelën e Ligës dytë futbollistike.

Golat për „Otrant Olimpik“ i shënuan Shkrela dhe Xhanoviq dhe sollën skuadrës vet tre pikë reja, gjegjësisht 27 19 ndeshjet e luajtura.

Reklama